Prodaja - Vila 316 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
1 995 000 €
6313 €/m²
Property 33352 photo 1
Property 33352 photo 2
Property 33352 photo 3
Property 33352 photo 4
Property 33352 photo 5
Property 33352 photo 6
Property 33352 photo 7
Property 33352 photo 8
Property 33352 photo 9
Property 33352 photo 10
Property 33352 photo 11
Property 33352 photo 12
Property 33352 photo 13
Property 33352 photo 14
Property 33352 photo 15
Property 33352 photo 16
Property 33352 photo 17
  • Kod objekta 33352
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 316 m²
  • Površina placa 1800 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 16 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju vila od 316 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
2 700 000 € 8598 €/m²
  • Kod objekta 35366
  • Kvadratura 314 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 000 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 44449
  • Kvadratura 570 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 600 000 € 4126 €/m²
  • Kod objekta 43617
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 300 000 € 3285 €/m²
  • Kod objekta 44452
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 400 000 € 5333 €/m²
  • Kod objekta 30578
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 861 964 € 4725 €/m²
  • Kod objekta 45526
  • Kvadratura 394 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 490 000 € 4527 €/m²
  • Kod objekta 31798
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 800 000 € 4713 €/m²
  • Kod objekta 49711
  • Kvadratura 594 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 000 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 35703
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter