Prodaja - Vila 340 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 800 000 €
5294 €/m²
Property 51115 photo 1
Property 51115 photo 2
Property 51115 photo 3
Property 51115 photo 4
Property 51115 photo 5
Property 51115 photo 6
Property 51115 photo 7
Property 51115 photo 8
Property 51115 photo 9
Property 51115 photo 10
  • Kod objekta 51115
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 340 m²
  • Površina placa 700 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2020
  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 340 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
1 900 000 € 6333 €/m²
  • Kod objekta 25113
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 400 000 € 3809 €/m²
  • Kod objekta 33038
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Kod objekta 56075
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 000 000 € 12903 €/m²
  • Kod objekta 45607
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 270 000 € 6005 €/m²
  • Kod objekta 45647
  • Kvadratura 378 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
2 200 000 € 4888 €/m²
  • Kod objekta 33493
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 000 000 € 5405 €/m²
  • Kod objekta 26804
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 500 000 € 5681 €/m²
  • Kod objekta 9069
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter