Prodaja - Vila 628 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 590 000 €
2532 €/m²
Property 45606 photo 1
Property 45606 photo 2
Property 45606 photo 3
Property 45606 photo 4
Property 45606 photo 5
Property 45606 photo 6
Property 45606 photo 7
Property 45606 photo 8
Property 45606 photo 9
Property 45606 photo 10
Property 45606 photo 11
Property 45606 photo 12
Property 45606 photo 13
Property 45606 photo 14
  • Kod objekta 45606
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 628 m²
  • Površina placa 1030 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 14000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju vila od 628 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, ostavu.

Za prodaju
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 44592
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 6046 €/m²
  • Kod objekta 56076
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 950 000 € 6093 €/m²
  • Kod objekta 25954
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 6190 €/m²
  • Kod objekta 43709
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 350 000 € 3549 €/m²
  • Kod objekta 39882
  • Kvadratura 662 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 380 000 € 4524 €/m²
  • Kod objekta 21427
  • Kvadratura 526 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
1 674 400 € 5600 €/m²
  • Kod objekta 43001
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 150 000 € 8113 €/m²
  • Kod objekta 38326
  • Kvadratura 265 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 270 000 € 6005 €/m²
  • Kod objekta 45647
  • Kvadratura 378 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter