Prodaja - Vila 662 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 350 000 €
3550 €/m²
Property 39882 photo 1
Property 39882 photo 2
Property 39882 photo 3
Property 39882 photo 4
Property 39882 photo 5
Property 39882 photo 6
Property 39882 photo 7
Property 39882 photo 8
  • Kod objekta 39882
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 662 m²
  • Površina placa 1205 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 662 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
2 500 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 44484
  • Kvadratura 640 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 000 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 46078
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 400 000 € 3809 €/m²
  • Kod objekta 33038
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
3 295 000 € 8833 €/m²
  • Kod objekta 49254
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 280 000 € 9661 €/m²
  • Kod objekta 47461
  • Kvadratura 236 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 900 000 € 4414 €/m²
  • Kod objekta 31220
  • Kvadratura 657 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
3 450 000 € 4186 €/m²
  • Kod objekta 19439
  • Kvadratura 824 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 600 000 € 6046 €/m²
  • Kod objekta 43129
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 900 000 € 6620 €/m²
  • Kod objekta 39824
  • Kvadratura 287 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter