Prodaja - Vila 185 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 400 000 € 1 200 000 €
6486 €/m²
Property 41720 photo 1
Property 41720 photo 2
Property 41720 photo 3
Property 41720 photo 4
Property 41720 photo 5
Property 41720 photo 6
Property 41720 photo 7
Property 41720 photo 8
Property 41720 photo 9
Property 41720 photo 10
Property 41720 photo 11
Property 41720 photo 12
Property 41720 photo 13
Property 41720 photo 14
Property 41720 photo 15
Property 41720 photo 16
Property 41720 photo 17
Property 41720 photo 18
Property 41720 photo 19
Property 41720 photo 20
Property 41720 photo 21
Property 41720 photo 22
  • Kod objekta 41720
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 185 m²
  • Površina placa 400 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 630 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 185 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 850 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 24040
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 550 000 € 6739 €/m²
  • Kod objekta 44267
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 379 000 € 1 050 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 10947
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Preporučujemo Za prodaju
2 000 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 43890
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
1 854 723 € 4602 €/m²
  • Kod objekta 45529
  • Kvadratura 403 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 800 000 € 5294 €/m²
  • Kod objekta 51115
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 170 000 € 6573 €/m²
  • Kod objekta 21570
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 33046
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Kod objekta 25110
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter