Prodaja - Vila 299 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
1 674 400 €
5600 €/m²
Property 43001 photo 1
Property 43001 photo 2
Property 43001 photo 3
Property 43001 photo 4
Property 43001 photo 5
  • Kod objekta 43001
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 299 m²
  • Površina placa 463 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 6
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 750 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 299 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 395 000 € 3720 €/m²
  • Kod objekta 45719
  • Kvadratura 375 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
2 500 000 € 5952 €/m²
  • Kod objekta 23740
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
1 600 000 € 6504 €/m²
  • Kod objekta 26650
  • Kvadratura 246 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 300 000 € 5542 €/m²
  • Kod objekta 30020
  • Kvadratura 415 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
1 350 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 39898
  • Kvadratura 512 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 395 000 € 3170 €/m²
  • Kod objekta 44227
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 833 915 € 4607 €/m²
  • Kod objekta 45524
  • Kvadratura 398 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 060 000 € 17758 €/m²
  • Kod objekta 9671
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 000 000 € 5405 €/m²
  • Kod objekta 26804
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 300 000 € 5168 €/m²
  • Kod objekta 26896
  • Kvadratura 445 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter