Prodaja - Vila 526 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 380 000 €
4525 €/m²
Property 21427 photo 1
Property 21427 photo 2
Property 21427 photo 3
Property 21427 photo 4
Property 21427 photo 5
  • Kod objekta 21427
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 526 m²
  • Površina placa 646 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju vila od 526 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
2 600 000 € 5842 €/m²
  • Kod objekta 46052
  • Kvadratura 445 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
3 300 000 € 2 950 000 € 4916 €/m²
  • Kod objekta 25790
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
2 200 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 26878
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 800 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45713
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
3 000 000 € 10714 €/m²
  • Kod objekta 33528
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 3924 €/m²
  • Kod objekta 46022
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m
Za prodaju
1 950 000 € 6093 €/m²
  • Kod objekta 25954
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter