Prodaja - Zemljište 4000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
300 000 €
75 €/m²
Property 35771 photo 1
Property 35771 photo 2
Property 35771 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od grada: 29 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
320 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 36389
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
430 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 56441
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
400 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 33310
  • Kvadratura 20700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
250 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 51203
  • Kvadratura 4470 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
300 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 35619
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
270 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 42942
  • Kvadratura 25969 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
400 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 37195
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
400 000 € 57 €/m²
  • Kod objekta 49499
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
350 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 14738
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
370 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 49614
  • Kvadratura 44872 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter