299 000 €
37 €/m²
Property 60787 photo 1
Property 60787 photo 2
Property 60787 photo 3
Property 60787 photo 4
Property 60787 photo 5
Property 60787 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8000 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
370 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 49614
  • Kvadratura 44872 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
240 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 24118
  • Kvadratura 6711 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
350 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 33698
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
260 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 57083
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
430 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 56441
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 33336
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
350 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 63500
  • Kvadratura 5121 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
425 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 32444
  • Kvadratura 6409 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 52138
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 47381
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter