Prodaja - Zemljište 4000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
300 000 €
75 €/m²
Property 31423 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od grada: 40 km
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
420 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 37857
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
350 000 € 437 €/m²
  • Kod objekta 37187
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
350 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 33698
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
270 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 34207
  • Kvadratura 3800 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
350 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 14738
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
330 000 € 373 €/m²
  • Kod objekta 62196
  • Kvadratura 883 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
425 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 32444
  • Kvadratura 6409 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
260 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 57083
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
250 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 37860
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
280 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 29138
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter