Prodaja - Zemljište 4000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
280 000 €
70 €/m²
Property 29138 photo 1
Property 29138 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 30 km
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
290 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 44583
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
330 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 22562
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
400 000 € 57 €/m²
  • Kod objekta 49499
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
340 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 45094
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
400 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 45735
  • Kvadratura 4673 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
300 000 € 255 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 29948
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
315 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 29539
  • Kvadratura 7004 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
370 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 49614
  • Kvadratura 44872 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
270 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 42942
  • Kvadratura 25969 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
280 000 € 208 €/m²
  • Kod objekta 48270
  • Kvadratura 1342 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m

Prijava za Newsletter