Prodaja - Vila 240 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
890 000 €
3708 €/m²
Property 45570 photo 1
Property 45570 photo 2
Property 45570 photo 3
Property 45570 photo 4
Property 45570 photo 5
Property 45570 photo 6
Property 45570 photo 7
Property 45570 photo 8
Property 45570 photo 9
Property 45570 photo 10
Property 45570 photo 11
  • Kod objekta 45570
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 240 m²
  • Površina placa 1302 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju vila od 240 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, ostavu.

Za prodaju
850 000 € 4250 €/m²
  • Kod objekta 46268
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
716 209 € 3850 €/m²
  • Kod objekta 52392
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 3389 €/m²
  • Kod objekta 49712
  • Kvadratura 354 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
720 000 € 3529 €/m²
  • Kod objekta 56948
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 3708 €/m²
  • Kod objekta 43603
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
750 000 € 2380 €/m²
  • Kod objekta 46652
  • Kvadratura 315 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
890 000 € 4684 €/m²
  • Kod objekta 10824
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 300 000 € 6046 €/m²
  • Kod objekta 56076
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
880 000 € 3087 €/m²
  • Kod objekta 35346
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 26364
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m

Prijava za Newsletter