Prodaja - Vila 190 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
890 000 €
4684 €/m²
Property 10824 photo 1
Property 10824 photo 2
Property 10824 photo 3
Property 10824 photo 4
Property 10824 photo 5
Property 10824 photo 6
Property 10824 photo 7
Property 10824 photo 8
Property 10824 photo 9
Property 10824 photo 10
Property 10824 photo 11
Property 10824 photo 12
Property 10824 photo 13
Property 10824 photo 14
Property 10824 photo 15
Property 10824 photo 16
Property 10824 photo 17
Property 10824 photo 18
Property 10824 photo 19
Property 10824 photo 20
Property 10824 photo 21
Property 10824 photo 22
Property 10824 photo 23
Property 10824 photo 24
Property 10824 photo 25
Property 10824 photo 26
  • Kod objekta 10824
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 190 m²
  • Površina placa 1034 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju vila od 190 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
1 300 000 € 4561 €/m²
  • Kod objekta 37417
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
980 000 € 5833 €/m²
  • Kod objekta 45145
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 100 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 23126
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 2380 €/m²
  • Kod objekta 46652
  • Kvadratura 315 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
979 200 €
  • Kod objekta 37211
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
970 000 € 5449 €/m²
  • Kod objekta 26309
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 6190 €/m²
  • Kod objekta 43709
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 3606 €/m²
  • Kod objekta 49381
  • Kvadratura 305 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
978 000 € 2731 €/m²
  • Kod objekta 45163
  • Kvadratura 358 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
780 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 41527
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter