Prodaja - Vila 450 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 100 000 €
2444 €/m²
Property 26364 photo 1
Property 26364 photo 2
Property 26364 photo 3
Property 26364 photo 4
Property 26364 photo 5
Property 26364 photo 6
Property 26364 photo 7
Property 26364 photo 8
Property 26364 photo 9
Property 26364 photo 10
Property 26364 photo 11
Property 26364 photo 12
  • Kod objekta 26364
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 450 m²
  • Površina placa 1751 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 20000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju vila od 450 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
1 200 000 € 3458 €/m²
  • Kod objekta 49204
  • Kvadratura 347 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 47537
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 350 000 € 3426 €/m²
  • Kod objekta 52372
  • Kvadratura 394 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
900 000 € 4687 €/m²
  • Kod objekta 45727
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 3457 €/m²
  • Kod objekta 46235
  • Kvadratura 376 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 4484 €/m²
  • Kod objekta 47459
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 43817
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 3170 €/m²
  • Kod objekta 52259
  • Kvadratura 410 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 100 000 € 3606 €/m²
  • Kod objekta 49381
  • Kvadratura 305 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter