Prodaja - Vila 403 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 854 723 €
4602 €/m²
Property 45529 photo 1
Property 45529 photo 2
Property 45529 photo 3
Property 45529 photo 4
Property 45529 photo 5
  • Kod objekta 45529
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 403 m²
  • Površina placa 855 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 6
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 403 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 650 000 € 10600 €/m²
  • Kod objekta 44806
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 700 000 € 3524 €/m²
  • Kod objekta 42131
  • Kvadratura 766 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 850 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 24040
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 300 000 € 5168 €/m²
  • Kod objekta 26896
  • Kvadratura 445 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 5952 €/m²
  • Kod objekta 23740
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
1 550 000 € 6739 €/m²
  • Kod objekta 44267
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 000 000 € 12903 €/m²
  • Kod objekta 45607
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 600 000 € 7647 €/m²
  • Kod objekta 39325
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 300 000 € 4600 €/m²
  • Kod objekta 22893
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter