Prodaja - Vila 500 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
2 300 000 €
4600 €/m²
Property 22893 photo 1
Property 22893 photo 2
Property 22893 photo 3
Property 22893 photo 4
Property 22893 photo 5
Property 22893 photo 6
Property 22893 photo 7
Property 22893 photo 8
Property 22893 photo 9
Property 22893 photo 10
Property 22893 photo 11
Property 22893 photo 12
Property 22893 photo 13
  • Kod objekta 22893
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 500 m²
  • Površina placa 2000 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju vila od 500 kv.m u Pafos. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
2 131 289 € 4613 €/m²
  • Kod objekta 45528
  • Kvadratura 462 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 37614
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 280 000 € 9661 €/m²
  • Kod objekta 47461
  • Kvadratura 236 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 500 000 € 3924 €/m²
  • Kod objekta 46022
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m
Za prodaju
1 850 000 € 2350 €/m²
  • Kod objekta 51522
  • Kvadratura 787 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 800 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45713
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 500 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 44484
  • Kvadratura 640 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 000 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 48516
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
3 295 000 € 8833 €/m²
  • Kod objekta 49254
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 000 000 € 4237 €/m²
  • Kod objekta 30357
  • Kvadratura 472 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter