Prodaja - Vila 340 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 820 000 €
5353 €/m²
Property 24887 photo 1
Property 24887 photo 2
Property 24887 photo 3
Property 24887 photo 4
Property 24887 photo 5
Property 24887 photo 6
  • Kod objekta 24887
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 340 m²
  • Površina placa 389 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 9

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 9
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 53 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 340 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, lift, grejanje.

Za prodaju
2 250 000 € 1 650 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 31572
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
2 200 000 € 4081 €/m²
  • Kod objekta 48916
  • Kvadratura 539 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 100 000 € 3030 €/m²
  • Kod objekta 26805
  • Kvadratura 693 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 500 000 € 7894 €/m²
  • Kod objekta 49574
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 900 000 € 6620 €/m²
  • Kod objekta 39824
  • Kvadratura 287 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 000 000 € 14814 €/m²
  • Kod objekta 36963
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 37614
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 590 000 € 2531 €/m²
  • Kod objekta 45606
  • Kvadratura 628 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
2 300 000 € 3285 €/m²
  • Kod objekta 44452
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 500 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 33174
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter