Prodaja - Stan 150 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Voula
525 000 €
3500 €/m²
Property 44830 photo 1
Property 44830 photo 2
Property 44830 photo 3
Property 44830 photo 4
Property 44830 photo 5
Property 44830 photo 6
Property 44830 photo 7
Property 44830 photo 8
Property 44830 photo 9
Property 44830 photo 10
Property 44830 photo 11
Property 44830 photo 12
Property 44830 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 1972
  • Godina renoviranja: 2017
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 840 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 150 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 2 kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
685 000 € 13173 €/m²
  • Kod objekta 64129
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
750 000 € 6198 €/m²
  • Kod objekta 65769
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 3840 €/m²
  • Kod objekta 55998
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60369
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
665 000 € 7388 €/m²
  • Kod objekta 53094
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 4642 €/m²
  • Kod objekta 56370
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
510 000 € 3187 €/m²
  • Kod objekta 65254
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 5696 €/m²
  • Kod objekta 65493
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
435 000 € 4531 €/m²
  • Kod objekta 65321
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter