480 000 €
3840 €/m²
Property 55998 photo 1
Property 55998 photo 2
Property 55998 photo 3
Property 55998 photo 4
Property 55998 photo 5
Property 55998 photo 6
Property 55998 photo 7
Property 55998 photo 8
Property 55998 photo 9
Property 55998 photo 10
Property 55998 photo 11
Property 55998 photo 12
Property 55998 photo 13
Property 55998 photo 14
Property 55998 photo 15
Property 55998 photo 16
Property 55998 photo 17
Property 55998 photo 18
Property 55998 photo 19
Property 55998 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 125 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, baštu, roštilj, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
473 000 € 4876 €/m²
  • Kod objekta 56590
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod objekta 65334
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 5432 €/m²
  • Kod objekta 58948
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 3278 €/m²
  • Kod objekta 65026
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 5723 €/m²
  • Kod objekta 64893
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
419 000 € 5513 €/m²
  • Kod objekta 57983
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
624 500 € 6643 €/m²
  • Kod objekta 65338
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 5128 €/m²
  • Kod objekta 56728
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 65133
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 58954
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter