450 000 €
5696 €/m²
Property 65493 photo 1
Property 65493 photo 2
Property 65493 photo 3
Property 65493 photo 4
Property 65493 photo 5
Property 65493 photo 6
Property 65493 photo 7
Property 65493 photo 8
Property 65493 photo 9
Property 65493 photo 10
Property 65493 photo 11
Property 65493 photo 12
Property 65493 photo 13
Property 65493 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1992
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 79 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
630 000 € 5478 €/m²
  • Kod objekta 65195
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 4939 €/m²
  • Kod objekta 65222
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60368
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
416 000 € 4378 €/m²
  • Kod objekta 58953
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
404 000 € 4590 €/m²
  • Kod objekta 58950
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
475 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 65939
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 7241 €/m²
  • Kod objekta 65475
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
515 000 € 4904 €/m²
  • Kod objekta 60362
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 65133
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
630 000 € 3264 €/m²
  • Kod objekta 60597
  • Kvadratura 193 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter