Prodaja - Zemljište 150000 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Lasithi Neapoli Kounali
1 500 000 €
10 €/m²
Property 62446 photo 1
Property 62446 photo 2
Property 62446 photo 3
Property 62446 photo 4
Property 62446 photo 5
Property 62446 photo 6
Property 62446 photo 7
Property 62446 photo 8
Property 62446 photo 9
Property 62446 photo 10
Property 62446 photo 11
Property 62446 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 150000 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
2 200 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 44015
  • Kvadratura 15503 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 500 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 35220
  • Kvadratura 24233 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
1 450 000 € 138 €/m²
  • Kod objekta 32273
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
1 500 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 24668
  • Kvadratura 43000 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • Kod objekta 62848
  • Kvadratura 4112 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
1 460 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 57513
  • Kvadratura 10397 m²
  • Udaljenost od mora 433 m
Za prodaju
1 280 000 € 527 €/m²
  • Kod objekta 40583
  • Kvadratura 2425 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
1 300 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 47791
  • Kvadratura 58000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 800 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 63741
  • Kvadratura 21096 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Kod objekta 38565
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter