Prodaja - Vila 455 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 100 000 €
2418 €/m²
Property 44506 photo 1
Property 44506 photo 2
Property 44506 photo 3
Property 44506 photo 4
Property 44506 photo 5
Property 44506 photo 6
Property 44506 photo 7
Property 44506 photo 8
Property 44506 photo 9
Property 44506 photo 10
Property 44506 photo 11
Property 44506 photo 12
  • Kod objekta 44506
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 455 m²
  • Površina placa 520 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 9

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 9
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 455 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom, WC, 2 ostava. na prvom spratu se sastoji od 5 spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
979 200 €
  • Kod objekta 37211
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 52362
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 000 000 € 4484 €/m²
  • Kod objekta 47459
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 23126
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Kod objekta 51561
  • Kvadratura 281 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 4687 €/m²
  • Kod objekta 45727
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 4500 €/m²
  • Kod objekta 23738
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
900 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 43809
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter