Prodaja - Vila 200 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
900 000 €
4500 €/m²
Property 23738 photo 1
Property 23738 photo 2
Property 23738 photo 3
Property 23738 photo 4
Property 23738 photo 5
Property 23738 photo 6
Property 23738 photo 7
Property 23738 photo 8
Property 23738 photo 9
Property 23738 photo 10
  • Kod objekta 23738
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 200 m²
  • Površina placa 400 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2011
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju vila od 200 kv.m u Limasol. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm.

Za prodaju
800 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 34005
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 300 000 € 3457 €/m²
  • Kod objekta 46235
  • Kvadratura 376 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 3757 €/m²
  • Kod objekta 48890
  • Kvadratura 346 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 100 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 23126
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
900 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 45655
  • Kvadratura 264 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 000 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 42080
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 290 000 € 3225 €/m²
  • Kod objekta 32345
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 3260 €/m²
  • Kod objekta 44818
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 190 000 € 5891 €/m²
  • Kod objekta 55902
  • Kvadratura 202 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 2419 €/m²
  • Kod objekta 26202
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter