Prodaja - Vila 281 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 100 000 €
3915 €/m²
Property 51561 photo 1
Property 51561 photo 2
Property 51561 photo 3
Property 51561 photo 4
Property 51561 photo 5
  • Kod objekta 51561
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 281 m²
  • Površina placa 536 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 55 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 281 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
1 590 000 € 2531 €/m²
  • Kod objekta 45606
  • Kvadratura 628 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
900 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 43817
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
930 000 € 4428 €/m²
  • Kod objekta 43256
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 600 000 € 6504 €/m²
  • Kod objekta 26650
  • Kvadratura 246 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
978 000 € 2731 €/m²
  • Kod objekta 45163
  • Kvadratura 358 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 44592
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 100 000 € 3142 €/m²
  • Kod objekta 44472
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 100 000 € 2417 €/m²
  • Kod objekta 44506
  • Kvadratura 455 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 52362
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 100 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 26364
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m

Prijava za Newsletter