Prodaja - Vila 192 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
900 000 €
4688 €/m²
Property 45727 photo 1
Property 45727 photo 2
Property 45727 photo 3
Property 45727 photo 4
Property 45727 photo 5
Property 45727 photo 6
Property 45727 photo 7
Property 45727 photo 8
  • Kod objekta 45727
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 192 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 2020
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju 1-sprata vila od 192 kv.m u Limasol. Vila se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, alarm, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
1 200 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 36898
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 5118 €/m²
  • Kod objekta 37733
  • Kvadratura 254 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
750 000 € 3947 €/m²
  • Kod objekta 23745
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 3142 €/m²
  • Kod objekta 44472
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
776 500 € 4822 €/m²
  • Kod objekta 22797
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 46175
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 2678 €/m²
  • Kod objekta 34149
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 000 000 € 4484 €/m²
  • Kod objekta 47459
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 43809
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter