Prodaja - Vila 300 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
1 100 000 €
3667 €/m²
Property 23126 photo 1
Property 23126 photo 2
Property 23126 photo 3
Property 23126 photo 4
Property 23126 photo 5
Property 23126 photo 6
Property 23126 photo 7
Property 23126 photo 8
Property 23126 photo 9
Property 23126 photo 10
Property 23126 photo 11
Property 23126 photo 12
Property 23126 photo 13
  • Kod objekta 23126
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 300 m²
  • Površina placa 500 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 300 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 52362
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 32033
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 379 000 € 1 050 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 10947
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 52425
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 590 000 € 4542 €/m²
  • Kod objekta 33139
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 395 000 € 3720 €/m²
  • Kod objekta 45719
  • Kvadratura 375 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
1 500 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 33174
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 000 000 € 4761 €/m²
  • Kod objekta 22891
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 33046
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter