Property 44494 photo 1
Property 44494 photo 2
Property 44494 photo 3
Property 44494 photo 4
Property 44494 photo 5
Property 44494 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 120 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 59 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2363 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
853 000 € 1032 €/m²
  • Kod objekta 64551
  • Kvadratura 826 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
800 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 38749
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
491 000 € 319 €/m²
  • Kod objekta 10426
  • Kvadratura 1538 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
850 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 35094
  • Kvadratura 5547 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
600 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 32335
  • Kvadratura 6340 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
800 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 32252
  • Kvadratura 13722 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
570 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 51153
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
735 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 30343
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
500 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 19868
  • Kvadratura 32500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 33319
  • Kvadratura 4616 m²
  • Udaljenost od mora 5 m

Prijava za Newsletter