Prodaja - Zemljište 13722 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Lasithi Vrachasi Sisi
800 000 €
58 €/m²
Property 32252 photo 1
Property 32252 photo 2
Property 32252 photo 3
Property 32252 photo 4
Property 32252 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,2
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od grada: 0,7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 13722 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 380 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
980 000 € 326 €/m²
  • Kod objekta 35962
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
1 000 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 28806
  • Kvadratura 23000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
900 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 47192
  • Kvadratura 28045 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 096 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 51472
  • Kvadratura 12735 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
900 000 € 421 €/m²
  • Kod objekta 26074
  • Kvadratura 2135 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 63904
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
850 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 35094
  • Kvadratura 5547 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 000 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 34287
  • Kvadratura 89000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
750 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 32035
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 56505
  • Kvadratura 11174 m²
  • Udaljenost od mora 1850 m

Prijava za Newsletter