Prodaja - Vila 657 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 900 000 €
4414 €/m²
Property 31220 photo 1
Property 31220 photo 2
Property 31220 photo 3
Property 31220 photo 4
Property 31220 photo 5
Property 31220 photo 6
  • Kod objekta 31220
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 657 m²
  • Površina placa 1498 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Sadržaj

  • Bazen
  • Kamin
  • Garaža

Opis

Na prodaju vila od 657 kv.m u Limasol. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, bazen, garaža.

Za prodaju
2 450 000 € 4711 €/m²
  • Kod objekta 28701
  • Kvadratura 520 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 900 000 € 9666 €/m²
  • Kod objekta 22150
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
3 100 000 € 3 000 000 € 5217 €/m²
  • Kod objekta 31459
  • Kvadratura 575 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
2 400 000 € 3767 €/m²
  • Kod objekta 48815
  • Kvadratura 637 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 420 000 € 5029 €/m²
  • Kod objekta 23664
  • Kvadratura 680 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 000 000 € 10714 €/m²
  • Kod objekta 33528
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 29147
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
2 890 000 € 10509 €/m²
  • Kod objekta 19768
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 110 m

Prijava za Newsletter