Prodaja - Vila 616 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 800 000 €
4545 €/m²
Property 19012 photo 1
Property 19012 photo 2
Property 19012 photo 3
Property 19012 photo 4
Property 19012 photo 5
Property 19012 photo 6
Property 19012 photo 7
Property 19012 photo 8
Property 19012 photo 9
Property 19012 photo 10
Property 19012 photo 11
Property 19012 photo 12
Property 19012 photo 13
  • Kod objekta 19012
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 616 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Opis

Na prodaju vila od 616 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 29336
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
3 450 000 € 4323 €/m²
  • Kod objekta 19434
  • Kvadratura 798 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 800 000 € 3938 €/m²
  • Kod objekta 42132
  • Kvadratura 711 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 650 000 € 10600 €/m²
  • Kod objekta 44806
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 5681 €/m²
  • Kod objekta 9069
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 800 000 € 4713 €/m²
  • Kod objekta 49711
  • Kvadratura 594 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 930 000 € 5232 €/m²
  • Kod objekta 41276
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
3 000 000 € 4838 €/m²
  • Kod objekta 23758
  • Kvadratura 620 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 500 000 € 3924 €/m²
  • Kod objekta 46022
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m

Prijava za Newsletter