Prodaja - Vila 600 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 200 000 €
3667 €/m²
Property 26878 photo 1
Property 26878 photo 2
Property 26878 photo 3
  • Kod objekta 26878
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 600 m²
  • Površina placa 370 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 600 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
3 100 000 € 4905 €/m²
  • Kod objekta 41274
  • Kvadratura 632 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 700 000 € 3524 €/m²
  • Kod objekta 42131
  • Kvadratura 766 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 37614
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 929 780 € 4717 €/m²
  • Kod objekta 34221
  • Kvadratura 621 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
2 000 000 € 14814 €/m²
  • Kod objekta 36963
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 000 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 44449
  • Kvadratura 570 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 300 000 € 5168 €/m²
  • Kod objekta 26896
  • Kvadratura 445 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 295 000 € 8833 €/m²
  • Kod objekta 49254
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 490 000 € 4527 €/m²
  • Kod objekta 31798
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 400 000 € 3809 €/m²
  • Kod objekta 33038
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter