1 850 000 €
6727 €/m²
Property 56075 photo 1
Property 56075 photo 2
Property 56075 photo 3
Property 56075 photo 4
Property 56075 photo 5
Property 56075 photo 6
Property 56075 photo 7
Property 56075 photo 8
Property 56075 photo 9
Property 56075 photo 10
Property 56075 photo 11
Property 56075 photo 12
Property 56075 photo 13
Property 56075 photo 14
Property 56075 photo 15
Property 56075 photo 16
Property 56075 photo 17
Property 56075 photo 18
Property 56075 photo 19
Property 56075 photo 20
Property 56075 photo 21
Property 56075 photo 22
Property 56075 photo 23
Property 56075 photo 24
Property 56075 photo 25
Property 56075 photo 26
Property 56075 photo 27

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 275 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
2 400 000 € 3809 €/m²
  • Kod objekta 33038
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 250 000 € 1 650 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 31572
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
1 761 616 € 4482 €/m²
  • Kod objekta 45527
  • Kvadratura 393 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 680 000 € 4745 €/m²
  • Kod objekta 49807
  • Kvadratura 354 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 854 723 € 4602 €/m²
  • Kod objekta 45529
  • Kvadratura 403 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 300 000 € 5542 €/m²
  • Kod objekta 30020
  • Kvadratura 415 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
2 000 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 44449
  • Kvadratura 570 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 131 289 € 4613 €/m²
  • Kod objekta 45528
  • Kvadratura 462 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 500 000 € 4761 €/m²
  • Kod objekta 23520
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 940 m

Prijava za Newsletter