Prodaja - Vila 330 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 500 000 €
7576 €/m²
Property 44539 photo 1
Property 44539 photo 2
Property 44539 photo 3
Property 44539 photo 4
Property 44539 photo 5
Property 44539 photo 6
Property 44539 photo 7
Property 44539 photo 8
Property 44539 photo 9
Property 44539 photo 10
Property 44539 photo 11
Property 44539 photo 12
Property 44539 photo 13
Property 44539 photo 14
Property 44539 photo 15
Property 44539 photo 16
Property 44539 photo 17
Property 44539 photo 18
Property 44539 photo 19
Property 44539 photo 20
Property 44539 photo 21
Property 44539 photo 22
Property 44539 photo 23
Property 44539 photo 24
Property 44539 photo 25
Property 44539 photo 26
Property 44539 photo 27
Property 44539 photo 28
Property 44539 photo 29
Property 44539 photo 30
Property 44539 photo 31
Property 44539 photo 32
Property 44539 photo 33
Property 44539 photo 34
Property 44539 photo 35
Property 44539 photo 36
Property 44539 photo 37
Property 44539 photo 38
Property 44539 photo 39
Property 44539 photo 40
Property 44539 photo 41
Property 44539 photo 42
Property 44539 photo 43
Property 44539 photo 44
Property 44539 photo 45
Property 44539 photo 46
Property 44539 photo 47
Property 44539 photo 48
Property 44539 photo 49
Property 44539 photo 50
  • Kod objekta 44539
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 330 m²
  • Površina placa 615 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2014
  • Grejanje: ostalo
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju vila od 330 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 300 000 € 3285 €/m²
  • Kod objekta 44452
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 450 000 € 4186 €/m²
  • Kod objekta 19439
  • Kvadratura 824 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 600 000 € 4126 €/m²
  • Kod objekta 43617
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 600 000 € 5842 €/m²
  • Kod objekta 46052
  • Kvadratura 445 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 700 000 € 3524 €/m²
  • Kod objekta 42131
  • Kvadratura 766 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 800 000 € 4713 €/m²
  • Kod objekta 49711
  • Kvadratura 594 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 650 000 € 10600 €/m²
  • Kod objekta 44806
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 295 000 € 8833 €/m²
  • Kod objekta 49254
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 500 000 € 5681 €/m²
  • Kod objekta 9069
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter