Prodaja - Vila 366 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
2 150 000 €
5874 €/m²
Property 42435 photo 1
Property 42435 photo 2
Property 42435 photo 3
Property 42435 photo 4
Property 42435 photo 5
Property 42435 photo 6
Property 42435 photo 7
Property 42435 photo 8
Property 42435 photo 9
Property 42435 photo 10
  • Kod objekta 42435
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 366 m²
  • Površina placa 535 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 5 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 366 kv.m u Pafos. u suterenu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 700 000 € 5567 €/m²
  • Kod objekta 36966
  • Kvadratura 485 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 450 000 € 4711 €/m²
  • Kod objekta 28701
  • Kvadratura 520 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 29147
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 820 000 € 5352 €/m²
  • Kod objekta 24887
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 36409
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 000 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 35703
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 890 000 € 10509 €/m²
  • Kod objekta 19768
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 37614
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 000 000 € 10714 €/m²
  • Kod objekta 33528
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter