1 100 000 €
2037 €/m²
Property 44106 photo 1
Property 44106 photo 2
Property 44106 photo 3
Property 44106 photo 4
Property 44106 photo 5
Property 44106 photo 6
Property 44106 photo 7
Property 44106 photo 8
Property 44106 photo 9
Property 44106 photo 10
Property 44106 photo 11
Property 44106 photo 12
Property 44106 photo 13
Property 44106 photo 14
Property 44106 photo 15
Property 44106 photo 16
Property 44106 photo 17
Property 44106 photo 18
Property 44106 photo 19
Property 44106 photo 20
Property 44106 photo 21
Property 44106 photo 22
Property 44106 photo 23
Property 44106 photo 24
Property 44106 photo 25
Property 44106 photo 26
Property 44106 photo 27
Property 44106 photo 28

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2480 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 540 kv.m na Atici. kuća kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 400 000 € 2089 €/m²
  • Kod objekta 3998
  • Kvadratura 670 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
1 000 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 30360
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 150 000 € 5299 €/m²
  • Kod objekta 62380
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
890 000 € 3423 €/m²
  • Kod objekta 23481
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
1 400 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 63886
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 600 000 € 3404 €/m²
  • Kod objekta 43921
  • Kvadratura 470 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 25238
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter