1 400 000 €
5000 €/m²
Property 63886 photo 1
Property 63886 photo 2
Property 63886 photo 3
Property 63886 photo 4
Property 63886 photo 5
Property 63886 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 425 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 280 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i solarni bojler, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 550 000 € 10333 €/m²
  • Kod objekta 65879
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 500 000 € 4021 €/m²
  • Kod objekta 7797
  • Kvadratura 373 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 64231
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 56683
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 600 000 € 3404 €/m²
  • Kod objekta 43921
  • Kvadratura 470 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 150 000 € 5299 €/m²
  • Kod objekta 62380
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 900 000 € 1357 €/m²
  • Kod objekta 13268
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
1 600 000 € 8888 €/m²
  • Kod objekta 26234
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 30736
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 5 m

Prijava za Newsletter