Prodaja - Kuća 300 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Rafina
1 000 000 € 820 000 €
2733 €/m²
Property 16541 photo 1
Property 16541 photo 2
Property 16541 photo 3
Property 16541 photo 4
Property 16541 photo 5
Property 16541 photo 6
Property 16541 photo 7
Property 16541 photo 8
Property 16541 photo 9
Property 16541 photo 10
Property 16541 photo 11
Property 16541 photo 12
Property 16541 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1994
  • Godina renoviranja: 2015
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 300 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
900 000 € 2727 €/m²
  • Kod objekta 3989
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 2247 €/m²
  • Kod objekta 10777
  • Kvadratura 445 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 000 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 29767
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
980 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 13074
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
850 000 € 2266 €/m²
  • Kod objekta 51008
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
960 000 € 3542 €/m²
  • Kod objekta 13556
  • Kvadratura 271 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
1 400 000 € 5185 €/m²
  • Kod objekta 59927
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
890 000 € 3423 €/m²
  • Kod objekta 23481
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
1 250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 39060
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 64231
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter