Prodaja - Kuća 260 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
890 000 €
3423 €/m²
Property 23481 photo 1
Property 23481 photo 2
Property 23481 photo 3
Property 23481 photo 4
Property 23481 photo 5
Property 23481 photo 6
Property 23481 photo 7
Property 23481 photo 8
Property 23481 photo 9
Property 23481 photo 10
Property 23481 photo 11
Property 23481 photo 12
Property 23481 photo 13
Property 23481 photo 14
Property 23481 photo 15
Property 23481 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2003
  • Broj soba: 12
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 260 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, 2 kupatila, ostava. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, tende, parking, baštu, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 25238
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
760 000 € 2923 €/m²
  • Kod objekta 22807
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 3265 €/m²
  • Kod objekta 64888
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 29767
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 39060
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
800 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 15474
  • Kvadratura 464 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
865 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 49883
  • Kvadratura 369 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
1 300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 56683
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter