Prodaja - Kuća 670 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika
1 400 000 €
2090 €/m²
Property 3998 photo 1
Property 3998 photo 2
Property 3998 photo 3
Property 3998 photo 4
Property 3998 photo 5
Property 3998 photo 6
Property 3998 photo 7
Property 3998 photo 8
Property 3998 photo 9
Property 3998 photo 10
Property 3998 photo 11
Property 3998 photo 12
Property 3998 photo 13
Property 3998 photo 14
Property 3998 photo 15
Property 3998 photo 16
Property 3998 photo 17
Property 3998 photo 18
  • Kod objekta 3998
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Kuća
  • Kvadratura 670 m²
  • Region Atika
  • Mesto Ostatak Atika (Atika)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju 1-sprata kuća od 670 kv.m na Atici. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, lift, grejanje.

Za prodaju
1 400 000 € 2089 €/m²
  • Kod objekta 3998
  • Kvadratura 670 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 30736
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
1 400 000 € 5185 €/m²
  • Kod objekta 59927
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 550 000 € 10333 €/m²
  • Kod objekta 65879
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 56683
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 39060
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 400 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 63886
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 64231
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 500 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 34925
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
1 900 000 € 1357 €/m²
  • Kod objekta 13268
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m

Prijava za Newsletter