1 000 000 €
2941 €/m²
Property 30360 photo 1
Property 30360 photo 2
Property 30360 photo 3
Property 30360 photo 4
Property 30360 photo 5
Property 30360 photo 6
Property 30360 photo 7
Property 30360 photo 8
Property 30360 photo 9
Property 30360 photo 10
Property 30360 photo 11
Property 30360 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 340 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila, ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, lift.

Za prodaju
1 150 000 € 5299 €/m²
  • Kod objekta 62380
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
900 000 € 1651 €/m²
  • Kod objekta 47148
  • Kvadratura 545 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 2380 €/m²
  • Kod objekta 7177
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 3999
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
890 000 € 3423 €/m²
  • Kod objekta 23481
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 30736
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
900 000 € 2727 €/m²
  • Kod objekta 3989
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 29767
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 2266 €/m²
  • Kod objekta 51008
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter