1 600 000 €
3404 €/m²
Property 43921 photo 1
Property 43921 photo 2
Property 43921 photo 3
Property 43921 photo 4
Property 43921 photo 5
Property 43921 photo 6
Property 43921 photo 7
Property 43921 photo 8
Property 43921 photo 9
Property 43921 photo 10
Property 43921 photo 11
Property 43921 photo 12
Property 43921 photo 13
Property 43921 photo 14
Property 43921 photo 15
Property 43921 photo 16
Property 43921 photo 17
Property 43921 photo 18
Property 43921 photo 19
Property 43921 photo 20
Property 43921 photo 21
Property 43921 photo 22
Property 43921 photo 23
Property 43921 photo 24
Property 43921 photo 25
Property 43921 photo 26
Property 43921 photo 27
Property 43921 photo 28
Property 43921 photo 29
Property 43921 photo 30
Property 43921 photo 31

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2000
  • Godina renoviranja: 2010
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Garaža

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 470 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, parking, travnjak, roštilj, lift, garaža, grejanje.

Za prodaju
1 600 000 € 3404 €/m²
  • Kod objekta 43921
  • Kvadratura 470 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 500 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 34925
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
2 150 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 63374
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 100 000 € 4906 €/m²
  • Kod objekta 61989
  • Kvadratura 428 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
2 200 000 € 27500 €/m²
  • Kod objekta 13681
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
1 400 000 € 2089 €/m²
  • Kod objekta 3998
  • Kvadratura 670 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
2 100 000 € 8400 €/m²
  • Kod objekta 56481
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 550 000 € 10333 €/m²
  • Kod objekta 65879
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 56683
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 400 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 63886
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter