890 000 € 830 000 €
2441 €/m²
Property 58283 photo 1
Property 58283 photo 2
Property 58283 photo 3
Property 58283 photo 4
Property 58283 photo 5
Property 58283 photo 6
Property 58283 photo 7
Property 58283 photo 8
Property 58283 photo 9
Property 58283 photo 10
Property 58283 photo 11
Property 58283 photo 12
Property 58283 photo 13
Property 58283 photo 14
Property 58283 photo 15
Property 58283 photo 16
Property 58283 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 340 kv.m na Atici. u podrumu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 000 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 3999
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
750 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 23422
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
850 000 € 2266 €/m²
  • Kod objekta 51008
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
850 000 € 2236 €/m²
  • Kod objekta 66082
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 30736
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
890 000 € 3423 €/m²
  • Kod objekta 23481
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
850 000 € 2023 €/m²
  • Kod objekta 29759
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter