1 100 000 €
2750 €/m²
Property 25238 photo 1
Property 25238 photo 2
Property 25238 photo 3
Property 25238 photo 4
Property 25238 photo 5
Property 25238 photo 6
Property 25238 photo 7

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2011
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 8500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Sadržaj

  • Bazen
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 400 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC, 2 ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, bazen, baštu, travnjak, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
980 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 13074
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 29767
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 25238
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 28611
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 550 000 € 10333 €/m²
  • Kod objekta 65879
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 500 000 € 4021 €/m²
  • Kod objekta 7797
  • Kvadratura 373 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 600 000 € 3404 €/m²
  • Kod objekta 43921
  • Kvadratura 470 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
950 000 € 2317 €/m²
  • Kod objekta 14724
  • Kvadratura 410 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter