255 000 €
3072 €/m²
Property 43948 photo 1
Property 43948 photo 2
Property 43948 photo 3
Property 43948 photo 4
Property 43948 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 83 kv.m na Atici. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
295 000 € 4214 €/m²
  • Kod objekta 36572
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 2413 €/m²
  • Kod objekta 65367
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 2544 €/m²
  • Kod objekta 65283
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 2880 €/m²
  • Kod objekta 57498
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 65080
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 4189 €/m²
  • Kod objekta 65372
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 3072 €/m²
  • Kod objekta 43948
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 4225 €/m²
  • Kod objekta 65368
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 5434 €/m²
  • Kod objekta 10397
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 4736 €/m²
  • Kod objekta 22986
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter