270 000 €
4737 €/m²
Property 22986 photo 1
Property 22986 photo 2
Property 22986 photo 3
Property 22986 photo 4
Property 22986 photo 5
Property 22986 photo 6
Property 22986 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 1978
  • Godina renoviranja: 2017
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 15 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 57 kv.m na Atici. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, parking.

Za prodaju
350 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 65100
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
255 000 € 3072 €/m²
  • Kod objekta 43948
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 5769 €/m²
  • Kod objekta 65576
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
365 000 € 5289 €/m²
  • Kod objekta 65767
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 59593
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 63912
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 3365 €/m²
  • Kod objekta 10356
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 4210 €/m²
  • Kod objekta 23915
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 1583 €/m²
  • Kod objekta 10489
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
310 000 € 4189 €/m²
  • Kod objekta 65372
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter