300 000 €
4225 €/m²
Property 65368 photo 1
Property 65368 photo 2
Property 65368 photo 3
Property 65368 photo 4
Property 65368 photo 5
Property 65368 photo 6
Property 65368 photo 7
Property 65368 photo 8
Property 65368 photo 9
Property 65368 photo 10
Property 65368 photo 11
Property 65368 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 2001
  • Godina renoviranja: 2019
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 950 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 71 kv.m na Atici. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
250 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 65080
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 3684 €/m²
  • Kod objekta 65143
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 3250 €/m²
  • Kod objekta 65180
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 11499
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 65100
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
265 000 € 2880 €/m²
  • Kod objekta 57498
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 4736 €/m²
  • Kod objekta 22986
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 4225 €/m²
  • Kod objekta 65368
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 5434 €/m²
  • Kod objekta 10397
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 43949
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter