210 000 €
2414 €/m²
Property 65367 photo 1
Property 65367 photo 2
Property 65367 photo 3
Property 65367 photo 4
Property 65367 photo 5
Property 65367 photo 6
Property 65367 photo 7
Property 65367 photo 8
Property 65367 photo 9
Property 65367 photo 10
Property 65367 photo 11
Property 65367 photo 12
Property 65367 photo 13
Property 65367 photo 14
Property 65367 photo 15
Property 65367 photo 16
Property 65367 photo 17
Property 65367 photo 18
Property 65367 photo 19
Property 65367 photo 20
Property 65367 photo 21
Property 65367 photo 22

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1997
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 87 kv.m na Atici. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
290 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 43949
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 4225 €/m²
  • Kod objekta 65368
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 1583 €/m²
  • Kod objekta 10489
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
265 000 € 2880 €/m²
  • Kod objekta 57498
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 3684 €/m²
  • Kod objekta 65143
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 4035 €/m²
  • Kod objekta 64124
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5625 €/m²
  • Kod objekta 65318
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 1818 €/m²
  • Kod objekta 13307
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 65080
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 63912
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter