1 800 000 € 1 600 000 €
2667 €/m²
Property 43650 photo 1
Property 43650 photo 2
Property 43650 photo 3
Property 43650 photo 4
Property 43650 photo 5
Property 43650 photo 6
Property 43650 photo 7
Property 43650 photo 8
Property 43650 photo 9
Property 43650 photo 10
Property 43650 photo 11
Property 43650 photo 12
Property 43650 photo 13
Property 43650 photo 14
Property 43650 photo 15
Property 43650 photo 16
Property 43650 photo 17
Property 43650 photo 18
Property 43650 photo 19
Property 43650 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 600 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 280 000 € 9661 €/m²
  • Kod objekta 47461
  • Kvadratura 236 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 400 000 € 3809 €/m²
  • Kod objekta 33038
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 850 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 24040
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 000 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 46078
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 800 000 € 5294 €/m²
  • Kod objekta 51115
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 380 000 € 4524 €/m²
  • Kod objekta 21427
  • Kvadratura 526 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
2 500 000 € 3924 €/m²
  • Kod objekta 46022
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m
Za prodaju
2 400 000 € 5333 €/m²
  • Kod objekta 30578
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 500 000 € 5681 €/m²
  • Kod objekta 9069
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter