Prodaja - Vila 440 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
2 500 000 €
5682 €/m²
Property 9069 photo 1
Property 9069 photo 2
Property 9069 photo 3
Property 9069 photo 4
Property 9069 photo 5
Property 9069 photo 6
Property 9069 photo 7
Property 9069 photo 8
Property 9069 photo 9
Property 9069 photo 10
Property 9069 photo 11
  • Kod objekta 9069
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 440 m²
  • Površina placa 3000 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 7
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 440 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu, travnjak.

Ekskluzivna - luksuzna vila!
Nalazi se u najprestižnijem delu Pafosa, SEACAVES, u prelepom prirodnom ambijentu punom boja i mira! Sa pogledom na spektakularan pogled na Sredozemno more, ova maštovito vila odražava najbolje od privatnog i mirnog načina života!
-Moderan dizajn!
-Panoramski pogled na more!
-300m hoda do plaže!
-Zemljište veličine 3.000m²!
-Bujno zeleno okruženje!
-Sa pogledom na spektakularan pogled na more!
-Mir i spokoj!
Ova kuća je za pronicljive kupce!

ZEMLJIŠTE - 3.000m²
GR.FL. - 145m²
PRVI FL.- 105m²
PODRUM - 105m²
NATKRIVENE VERANDE – PARKING - 85m²
UKUPNA POKRIVENA POVRŠINA- 440m²
4/5 SPAVAĆE SOBE
4 KUPATILA

• SAMO 5% V.A.T. DA SE DODA!
• NEMA NAKNADA ZA TRANSFER!
• OPCIONI LIFT!

Za prodaju
2 500 000 € 4761 €/m²
  • Kod objekta 23520
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 940 m
Za prodaju
2 280 000 € 9661 €/m²
  • Kod objekta 47461
  • Kvadratura 236 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 930 000 € 5232 €/m²
  • Kod objekta 41276
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
3 100 000 € 4905 €/m²
  • Kod objekta 41274
  • Kvadratura 632 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 900 000 € 9666 €/m²
  • Kod objekta 22150
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
2 150 000 € 5874 €/m²
  • Kod objekta 42435
  • Kvadratura 366 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 29147
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
3 200 000 € 5387 €/m²
  • Kod objekta 24873
  • Kvadratura 594 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
2 500 000 € 5681 €/m²
  • Kod objekta 9069
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter