Prodaja - Vila 240 m² u Protaras

Grčka Kipar Famagusta
Cena od 2 000 000 €
8333 €/m²
Property 46078 photo 1
Property 46078 photo 2
Property 46078 photo 3
Property 46078 photo 4
Property 46078 photo 5
Property 46078 photo 6
Property 46078 photo 7
Property 46078 photo 8
Property 46078 photo 9
Property 46078 photo 10
Property 46078 photo 11
Property 46078 photo 12
  • Kod objekta 46078
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 240 m²
  • Površina placa 2500 m²
  • Region Protaras
  • Mesto Famagusta (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 240 kv.m u Protaras. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Lokacija

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
2 000 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 43890
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 800 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45713
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 800 000 € 3938 €/m²
  • Kod objekta 42132
  • Kvadratura 711 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 300 000 € 4600 €/m²
  • Kod objekta 22893
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 990 000 € 3480 €/m²
  • Kod objekta 19436
  • Kvadratura 859 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 674 400 € 5600 €/m²
  • Kod objekta 43001
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 700 000 € 5567 €/m²
  • Kod objekta 36966
  • Kvadratura 485 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter